T.J. servis s.r.o.

12 let zkušeností na trhu!

Naše společnost byla založena v roce 2009 pro potřeby naši sesterské dopravní společnosti T.J. LSD Road s.r.o. Ve staré mechanické dílně jsme vybudovali v bývalém areálu STS Rychnov nad Kněžnou zázemí autoservisu a lakovny.

V těchto zrekonstruovaných prostorách, které nadále průběžně modernizujeme, stále více poskytujeme servis dodávek, nákladních vozidel a autobusů i ostatním zákazníkům.

V našem stříkacím boxu jsme schopni lakovat od automobilových dílů přes osobní automobily i dodávková vozidla, provádět opravy laku nákladních vozidel, návěsů a autobusů. V nemalé míře se věnujeme i průmyslovému lakování.

Naší snahou je spokojený zákazník a vysoká kvalita výsledných nástřiků a laků.

Naším cílem je nabídnout zákazníkovi maximální možný podíl poskytovaných služeb tak, aby se
mohl soustředit na hlavní činnosti svého podnikání.

V areálu provozujeme distribuční sklad technických plynů společnosti SIAD.
Na naši adrese najdete také logistické zázemí pro paletové skladování a outsoursing logistických služeb na míru.